Kategorie

Do zabudowy

Okap kuchenny GLOBALO Gingero 80.2 H2H Black

GINGERO_80_2_H2H_BLACK

1865,00 zł

Sztuk: 33

Opis:

Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer 80, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED + pilot, zakres prędkości: 3 + boost, wydajność max.  562 m3/h, głośność min. 46 dB, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno, oświetlenie 2 pasma LED 2x3 W, dodatki: pilot. Linia GLOBALO Design


 
Gingero 80.2 H2H Black - okap łączący się z płytą
Gingero 80.2 H2H Black to rozwiązanie dedykowane sympatykom nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań kuchennych. Wyposażony w technologię H2H, ten okap do zabudowy jest sterowany z poziomu płyty indukcyjnej Fiali 60.1 H2H Black, co zapewnia użytkownikowi wygodę, precyzję oraz efektywność.

System automatycznego bezprzewodowego sterowania okapem z poziomu płyty indukcyjnej (H2H), oparty na technologii podczerwieni, to zaawansowane rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści i ułatwień użytkownikom. Dzięki niemu można regulować pracę okapu z poziomu płyty grzewczej, co eliminuje potrzebę zmieniania ustawień na okapie ręcznie i jest szczególnie wygodne podczas gotowania.

Prezentowany okap kuchenny wyróżnia się minimalistycznym, geometrycznym designem, który z łatwością dopasowuje się do różnorodnych aranżacji kuchennych. Jego biała kolorystyka nadaje mu nowoczesnego charakteru, sprawiając, że staje się nie tylko praktycznym elementem wyposażenia, ale także stylową ozdobą przestrzeni kulinarnych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów, Gingero 60.2 H2H Black zapewnia doskonałą wydajność i długie użytkowanie.

Maksymalna wydajność: 562 m3/h
Hartowane szkło
Sterowanie dotykowe + pilot
Bezprzewodowe sterowanie z poziomu płyty indukcyjnej w technologii H2H

Funkcjonalności:

Okap kuchenny podszafkowy Gingero 80.2 działać może w dwóch trybach: pochłaniacza oraz wyciągu. Pochłaniacz absorbuje niepożądane substancje i zapachy, a czyste powietrze wraca do kuchni. Z kolei wyciąg wyprowadza zanieczyszczenia na zewnątrz – konieczne jest jednak podłączenie okapu do kanału wentylacyjnego.
Okap do zabudowy meblowej Gingero no można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od trudnej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.
Schowany w szafce okap jest cichy (46 dB na pierwszym biegu), a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni.
Oświetlenie w postaci 2 pasm LED o mocy 2x3 W jest energooszczędne i doskonale rozjaśnia miejsce pracy. Barwa oświetlenia: 2950K z możliwością regulacji natężenia.
Okapem kuchennym pod zabudowę Gingero można sterować dotykowo (panel posiada także wyświetlacz LED) lub zdalnie – za pomocą dołączonego do zestawu pilota.
3 zakresy prędkości + boost – pozwalają na dostosowanie szybkości wyciągania oparów do ich ilości w kuchni.

Przeznaczenie:

Niewielki rozmiar sprzętu pozwala na bezproblemowe ukrycie go w kuchennej zabudowie.

Materiały:

Okap Gingero 80.2 Black wykonany został z szykownego, czarnego szkła hartowanego.

Dobrze wiedzieć!

Okap wyposażony został w pochłanianie szczelinowe, dlatego łatwo go utrzymać w czystości.

Id produktu

Id#649

Pliki do pobrania

Wymiary

Wysokość 31,7 cm
Głębokość 29 cm
Waga paczki 18 kg
Wymiary paczki 87 × 35 × 43 cm
Szer. zabudowy 80 cm
Filtr aluminiowy wielowarstwowy, wzmacniany
Filtr węglowy FWK 485
Sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED + pilot
Średnica wylotu fi 15 cm
Wykonanie czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno
Zakres prędkości 3 + boost
Kup dodatkową gwarancję: gwarancja 2 lata (+270 zł)
Tryb pracy pochłaniacz, wyciąg
Typ okapu Do zabudowy
Kolor okapu czarny
Wydajność min. 224 m3/h
Wydajność max 483 m3/h
Wydajność boost 562 m3/h
Głośność min. 46 dB
Głośność max 59 dB
Głośność boost 66 dB
Klasa energetyczna Klasa B
Moc silnika 200 W
ID PRODUKTU 649
Oświetlenie 2950K, LED 2×3 W
Turbina zewnętrzna okap może pracować z turbiną zewnętrzną
Dodatki pilot
Kod koloru RAL 9005
Poprzedni produkt