Słupki kuchenne na wymiar 

Słupki kuchenne na wymiar

Pakowny, estetyczny i pozwalający na zastosowanie wielu praktycznych rozwiązań przy montażu urządzeń AGD — taki jest słupek kuchenny wykonany na wymiar. Szafka kuchenna stojąca słupek to rozsądny wybór do każdej kuchni, w której chcesz schować w meblach wiele urządzeń, naczyń i kuchennych akcesoriów. Tego typu mebel może zawierać zwyczajne półki, kosze cargo, ale także miejsce na lodówkę, piekarnik lub mikrofalówkę. Szafka słupek kuchenny z odpowiednio dobranych materiałów w kolorze odpowiadającym innym meblom kuchennym będzie prezentować się znakomicie w kuchni minimalistycznej, klasycznej, nowoczesnej i rustykalnej. Każdy słupek do kuchni z oferty naszej Fabryki Mebli spełnia najwyższe oczekiwania klientów.

Szafka do zabudowy piekarnika

Bardzo często słupek meblowy wykorzystywany jest jako szafka do zabudowy piekarnika. Kiedyś w kuchniach królowały kuchenki gazowe, które stanowiły połączenie piekarnika i płyty do gotowania. Dzisiaj są to urządzenia sprzedawane oddzielnie, a właściciele kuchni często wybierają montaż piekarnika w zabudowie na wysokości ramion. Słupek do zabudowy piekarnika nie tylko gwarantuje wygodę korzystania z tego urządzenia, lecz także znajduje się poza zasięgiem dzieci. Osobom korzystającym z kuchenki mikrofalowej polecamy również szafkę do zabudowy piekarnika z miejscem na montaż kuchenki mikrofalowej. Oprócz przestrzeni na AGD szafka pod zabudowę do piekarnika ma praktyczne półki zamykane klasycznymi drzwiczkami z zawiasami. Sprzęty AGD umieszczone w zabudowie prezentują się nowocześnie, estetycznie i spójnie. Stosując słupki na wymiar i umieszczając w nich urządzenia AGD, łatwiej stworzysz funkcjonalną i optymalnie wykorzystaną pod względem powierzchni przestrzeń.

Szafka do zabudowy lodówki

Najczęściej stosowanym rozwiązaniem w kuchniach, w których zrezygnowano z wolnostojącego AGD, jest szafka do zabudowy lodówki. Pozwala ona na montaż chłodziarki razem z zamrażarką, z osobnym systemem otwierania drzwi. Warto jednak przed zamówieniem szafki do zabudowy lodówki sprawdzić dane sprzętu. Wymiary mebla muszą odpowiadać wielkości chłodziarki z zamrażarką. Warto pamiętać, że ze względu na konieczność wentylacji tylnej części lodówki mebel na AGD musi być odpowiednio zaprojektowany. Szafka do zabudowy lodówki jest nie tylko praktycznym i estetycznym rozwiązaniem, lecz także gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z urządzenia.

Przetestuj kreator i stwórz słupki na wymiar dopasowane do swojej kuchni

W Fabryce Mebli skonfigurujesz słupki kuchenne na wymiar, korzystając z kreatora 3D. Dzięki narzędziu spersonalizujesz swoje meble – wybierzesz parametry, które będą dopasowane do Twoich potrzeb zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Zdecydujesz się na odpowiedni design przodu i tyłu szafek, liczbę półek, odcień frontów i wymiary mebli. Wykorzystując nasz konfigurator, określisz:

  • szerokość, długość i głębokość każdego z mebli,

  • kierunek otwierania szafek,

  • liczbę półek górnych i dolnych,

  • rodzaj płyty na fronty,

  • wysokość frontów,

  • sposób otwierania drzwiczek.

Kreator to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią personalizowane produkty. Jeśli Ty również do nich należysz, zapraszamy do wypróbowania konfiguratora. Z jego pomocą w prosty sposób wybierzesz takie słupki na wymiar do swojej kuchni, jakich potrzebujesz. Planowanie designu mebli za pośrednictwem kreatora to interesujące doświadczenie. Tym bardziej, że może ono pomóc w zastanowieniu się nad swoimi potrzebami dotyczącymi wyposażenia wnętrza.

Skorzystaj z pomocy specjalistów przy kreacji słupków kuchennych

Nieważne, czy interesuje Cię słupek do zabudowy piekarnika, czy może szafka kuchenna pod lodówkę, możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Stworzą oni dla Ciebie wymarzone meble, które będą idealnie pasować do wymiarów wnętrza i jego estetyki. Możesz więc zarówno skorzystać z naszego konfiguratora i samodzielnie określić wszelkie parametry kuchennych słupków, jak i zlecić usługę specjalistom Fabryki Mebli. Spersonalizują oni szafki do kuchni tak, by zgadzały się z podanymi wymiarami i odpowiadały Twojemu gustowi. Naszą usługę warto wybrać, ponieważ:

  • dokładnie określamy koszty mebli,

  • tworzymy spersonalizowaną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb,

  • produkujemy wyłącznie estetyczne i wytrzymałe szafy,

  • dostosowujemy meble również do niełatwych w aranżacji wnętrz.

Jak widzisz, możesz zarówno skonfigurować samodzielnie słupki kuchenne do zabudowy, jak i zlecić to zadanie specjalistom z Fabryki Mebli. Zapraszamy do kontaktu, jeśli szukasz spersonalizowanej zabudowy, która przetrwa bez większego uszczerbku lata.