Słupki kuchenne na wymiar 

Pakowny, estetyczny i pozwalający na zastosowanie wielu praktycznych rozwiązań przy montażu urządzeń AGD — taki jest słupek kuchenny wykonany na wymiar. Szafka kuchenna stojąca słupek to rozsądny wybór do każdej kuchni, w której do schowania w meblach jest wiele urządzeń, naczyń i kuchennych akcesoriów. Szafka słupek do kuchni może zawierać zwyczajne półki, kosze cargo, ale także lodówkę, piekarnik, mikrofalówkę. Szafka słupek kuchenny z odpowiednio dobranych materiałów w kolorze odpowiadającym innym meblom kuchennym będzie prezentować się znakomicie w kuchni minimalistycznej, klasycznej, nowoczesnej i rustykalnej. Każdy słupek do kuchni z oferty naszej fabryki mebli spełni najwyższe oczekiwania klientów.

Szafka do zabudowy piekarnika

Bardzo często słupek wykorzystywany jest jako szafka do zabudowy piekarnika. Kiedyś w kuchniach królowały kuchnie gazowe, które stanowiły połączenie piekarnika i płyty do gotowania, dzisiaj są to urządzenia sprzedawane oddzielnie, a właściciele kuchni doceniają możliwość montażu piernika w zabudowie na wysokości ramion. Szafka pod zabudowę piekarnika nie tylko gwarantuje wygodę korzystania z tego urządzenia, ale także jest poza zasięgiem dzieci. Osobom korzystającym także z kuchenki mikrofalowej polecić możemy szafkę do zabudowy piekarnika z miejscem na montaż kuchenki mikrofalowej. Oprócz miejsca na AGD szafka pod zabudowę do piekarnika posiada także praktyczne półki zamykane klasycznymi drzwiczkami z zawiasami.

Szafka do zabudowy lodówki

Szafka do zabudowy lodówki jest najczęściej stosowanym rozwiązaniem w kuchniach, w których zrezygnowano z wolnostojącego AGD. Szafka pod zabudowę lodówki pozwala na montaż chłodziarki razem z zamrażarką, z osobnym systemem otwierania drzwi. Warto jednak przed zamówieniem szafki do zabudowy lodówki sprawdzić dane sprzętu. Wymiary zabudowy lodówki muszą odpowiadać wielkości chłodziarki z zamrażarką. Warto pamiętać, że ze względu na konieczność wentylacji tylnej części lodówki, mebel na AGD musi być odpowiednio zaprojektowany. Szafka do zabudowy lodówki jest więc nie tylko praktyczna i estetyczna, ale także gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z urządzenia.