Jak wygląda dostawa

Wszystkie nasze zamówienia wysyłane są na paletach o wymiarach 1200x800 lub 2400x800 cm. Rozmiar paczki zależy od wielkości największego elementu. Najdłuższe, jakie mamy możliwość dostarczyć to 2400 cm.

Wysyłka paletowa jest opakowaniem zbiorczym wszystkich zamówionych elementów, które ma na celu wyeliminowanie uszkodzeń, na jakie narażona jest przesyłka podczas transportu. Formatki układane są na palecie w taki sposób, aby zajmowały jak najmniej miejsca.

Każde zamówienie zabezpieczone jest przekładkami kartonowymi, a rogi dodatkowo osłonięte kątownikami z tektury. Ponadto, paczka ściskana jest pasami, dzięki którym w trakcie transportu nie przesuwa się i nie ulega nawet najmniejszym uszkodzeniom. Wszystkie zamówienia owijamy folią stretch, a małe palety dodatkowo pakujemy w karton, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.

Przesyłki docierają na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej Raben zaopatrzonej w samochód z windą. Aby zagwarantować wygodę i profesjonalną obsługę, kurierzy zobowiązani są do zdjęcia palety i dostarczenia jej na wyznaczone miejsce. Jedyne, czego kurier nie ma obowiązku zrobić to usługa wniesienia.

Ze względu na różnorodną konfiguracje naszych mebli wszelkie instrukcje dostępne są do pobrania w naszym sklepie internetowym.

Każde realizowane przez nas zamówienie jest wyrazem profesjonalizmu i ogromnego serca, jakie wkładamy w naszą pracę, codziennie tworząc indywidualne projekty wyposażenia wnętrz.

Protokół szkody Raben dostępny w linku https://www.fabrykamebli.pl/img/cms/protokół szkody.pdf

Protokół szkody DPD dostępny w linku  https://zgloszenia.dpd.com.pl/noPortalMenu/showComplaintForm.action