Regały na wymiar 

Domowe szpargały, pamiątki, książki i inne przedmioty, które chcemy trzymać w ładzie, wymagają odpowiedniej półki. Regał na wymiar to najlepsze rozwiązanie w domu, w którym nie ma miejsca do przechowywania, gdzie pomieszczenia są nieustawne lub chcemy optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Kiedy nie sprawdzają się tradycyjne meble, najlepiej zgłosić się do fabryki mebli na wymiar. Profesjonalnie wykonany mebel będzie praktyczny i ozdobi wnętrze.

Regał na wymiar

Regał na książki na wymiar sprawdzi się w każdym wnętrzu, w którym przechowujemy książki i rodzinne pamiątki. Polecamy je do salonu, jadalni, sypialni, pokoju dziecka lub nastolatka, a także do biura czy gabinetu. Dzięki regałom na wymiar można zapewnić sobie dużo miejsca do przechowywania, zarówno w szafce stojącej, jak i wiszącej. Umożliwiamy perfekcyjne uporządkowanie księgozbioru, nawet bardzo bogatego. Cena regału na wymiar uzależniona jest od wielkości mebla i od tego, z jakiego materiału został wykonany. Dzięki przejrzystemu planerowi, w którym można samodzielnie zaprojektować regał na książki na wymiar, kupujący od razu widzi także jego cenę.

Pawlacz na wymiar

Pawlacze to wciąż bardzo praktyczne meble do różnych wnętrz. Przede wszystkim służą do przechowywania tekstyliów i domowych przedmiotów, które są przydatne, ale których nie używa się codziennie. Pawlacz jest bowiem szafką umieszczaną pod sufitem, np. w korytarzu, przejściu między pomieszczeniami, w sypialni, wszędzie tam, gdzie można skorzystać z wolnej przestrzeni. Pawlacz na wymiar to świetne rozwiązanie, ponieważ jego rozmiary można idealnie dopasować do wolnego miejsca w mieszkaniu, wykorzystując je w pełni i dbając jednocześnie o estetyczny wygląd pomieszczenia. Pawlacz na wymiar można zaprojektować samodzielnie, korzystając z naszego prostego w obsłudze planera. Zwiększając lub zmniejszając wymiary mebla, klient przesyła nam informację o tym, jaki dokładnie ma być jego pawlacz na wymiar. Gwarantujemy, że będzie on idealnie spełniał swoją funkcję mebla do przechowywania i zostanie wykonany z bardzo trwałych i estetycznych materiałów.