Regały na wymiar 

Regały na wymiar

Domowe szpargały, pamiątki, książki i inne przedmioty, które chcemy trzymać w ładzie, wymagają odpowiedniej półki. Regał na wymiar to najlepsze rozwiązanie w domu, w którym nie ma miejsca do przechowywania, gdzie pomieszczenia są nieustawne lub chcemy optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Kiedy nie sprawdzają się tradycyjne meble, najlepiej zgłosić się do Fabryki Mebli na wymiar. Profesjonalnie wykonany produkt będzie praktyczny i ozdobi wnętrze.

Regał na wymiar na książki

Regał na książki na wymiar sprawdzi się nie tylko we wnętrzu, w którym przechowujemy książki, lecz także tam, gdzie znajdują się rodzinne pamiątki. Polecamy go do salonu, jadalni, sypialni, pokoju dziecka lub nastolatka, a także do biura czy gabinetu. Dzięki regałom na wymiar zapewnisz sobie dużo miejsca do przechowywania, zarówno w szafce stojącej, jak i wiszącej. Umożliwiamy perfekcyjne uporządkowanie księgozbioru, nawet bardzo bogatego. Cena regału na wymiar uzależniona jest od wielkości mebla i od tego, z jakiego materiału został wykonany. Dzięki przejrzystemu planerowi, w którym można samodzielnie skonfigurować regał na książki na wymiar, kupujący od razu widzi jego cenę.

Pawlacz na wymiar

Pawlacze to wciąż bardzo praktyczne meble do różnych wnętrz. Przede wszystkim służą do przechowywania tekstyliów i domowych przedmiotów, które są przydatne, ale których nie używa się codziennie. Pawlacz jest bowiem szafką umieszczaną pod sufitem, na przykład w korytarzu, przejściu między pomieszczeniami, w sypialni, wszędzie tam, gdzie można skorzystać z wolnej przestrzeni. To świetne rozwiązanie, ponieważ jego rozmiary można idealnie dopasować do wolnego miejsca w mieszkaniu, wykorzystując je w pełni i dbając jednocześnie o estetyczny wygląd pomieszczenia. Pawlacz na wymiar można skonfigurować samodzielnie, korzystając z naszego prostego w obsłudze planera. Zwiększając lub zmniejszając wymiary mebla, klient przesyła nam informację o tym, jaka dokładnie ma być jego szafka. Gwarantujemy, że pawlacz będzie idealnie spełniał swoją funkcję mebla do przechowywania i zostanie wykonany z bardzo trwałych i estetycznych materiałów.

Cokoły

Do regałów na wymiar możesz dobrać cokół, czyli panel maskujący umieszczany w dolnej części stojących szaf, przy samej podłodze. Ten niepozorny element zabudowy doskonale zamaskuje przestrzeń, która znajduje się między meblami a podłogą. Dzięki cokołom całość będzie prezentować się atrakcyjnie i spójnie. Akcesoria wykończeniowe nie tylko zapewnią estetyczne i nowoczesne wykończenie mebli. Doskonale sprawdzą się także jako ochrona sfery pod szafkami przed kurzem, wilgocią i brudem. Cokół łatwo zdemontujesz, a później zamontujesz ponownie – ta czynność nie wymaga pomocy specjalisty. Gdy tylko zechcesz umyć podłogę pod meblami, szybko usuniesz panel.

Stwórz regały na wymiar, korzystając z kreatora 3D lub pomocy specjalistów

Dzięki naszemu konfiguratorowi stworzysz regały na zamówienie, które będą idealnie dopasowane do Twoich wymagań. Z pomocą kreatora 3D Twoje szafy, pawlacze czy regały na książki będą miały oczekiwane przez Ciebie parametry: określisz wygląd ich frontów, wymiary, liczbę półek i kolor mebli.

Nie musisz zajmować się samodzielnie personalizacją swoich mebli. Jeśli masz niewiele czasu lub wolisz poświęcić go na czynności, w których się specjalizujesz, zleć usługę konfiguracji regałów na wymiar specjalistom. W jej ramach Fabryka Mebli wykona dopasowane do danej przestrzeni regały na wymiar, pawlacze, półki na książki lub garderoby. Wystarczy, że przekażesz wymagane wymiary i inne interesujące Cię parametry, a nasi specjaliści kompleksowo zajmą się planem zabudowy. Możesz liczyć na spersonalizowaną ofertę – stworzymy dla Ciebie funkcjonalne regały, pawlacze na wymiar, półki na książki i zabudowę kuchenną w stylu, który jest zgodny z Twoim gustem. W Fabryce Mebli:

  • dokładnie określimy koszty regałów na wymiar,

  • stworzymy design mebli dopasowany do Twoich potrzeb i wymiarów wnętrza,

  • dopasujemy regał zarówno do łatwych i trudnych podczas urządzania pomieszczeń,

  • wykonamy estetyczny i funkcjonalny regał na książki i rodzinne pamiątki.

Trudne podczas aranżacji wnętrza nie sprawiają nam większych problemów, ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym tworzeniu mebli. Z przyjemnością skonfigurujemy pozwalające wykorzystać optymalnie przestrzeń pawlacze i regały pod skosem. Jeśli szukasz miejsca, w którym specjaliści biorą pod uwagę indywidualne wymagania, skontaktuj się z Fabryką Mebli i przekonaj się, że warto.