Praktyczne poradniki

Jak zrobić meble kuchenne na wymiar?

Jak zrobić szafę na wymiar?

Jednym z najnowszych produktów, które nieco różnią się od innych pozycji z naszej oferty, są poradniki. Zawarliśmy w nich praktyczne wskazówki na temat samodzielnego projektowania i tworzenia mebli kuchennych i szaf. Książki będą odpowiednią pozycją dla każdego, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z konstruowaniem od postaw mebli kuchennych oraz szaf. To doskonała baza wiedzy dla miłośników majsterkowania chcących tworzyć praktyczne i estetyczne konstrukcje, a przy okazji zaoszczędzić nieco pieniędzy.

Czego dowiesz się z poradników o tworzeniu mebli na wymiar?

W książkach zamieściliśmy wszelkie niezbędne informacje na temat tworzenia mebli na wymiar od podstaw. To zbiór wiedzy oraz efekt wieloletniego doświadczenia w branży meblowej, którymi chętnie dzielimy się z czytelnikami, przeprowadzając ich przez kolejne etapy konstruowania mebli kuchennych oraz szaf na wymiar. Z kolejnych rozdziałów dowiesz się m.in.:

  • od czego zacząć samodzielne tworzenie mebli na wymiar;
  • jak zmierzyć pomieszczenia;
  • jakie materiały i narzędzia będą potrzebne do stworzenia własnych mebli;
  • jak zacząć projektowanie mebli;
  • jak skręcać szafki;
  • jakich narzędzi użyć do montażu mebli;
  • jak przygotować pomieszczenie;
  • jak zamontować i wyregulować poszczególne elementy.

W książkach nie brakuje również konkretnych, realnych przykładów, dzięki którym znajdziesz informacje na temat tworzenia mebli na wymiar, a także zobaczysz, jak wygląda ten proces w praktyce.

Zacznij tworzyć własne meble na wymiar dzięki naszemu poradnikowi!

W książkach przedstawiliśmy praktyczne porady, które pomogą Ci nie tylko stworzyć własne meble, lecz także rozwinąć zdolności majsterkowania. W kolejnych rozdziałach szczegółowo opisaliśmy poszczególne etapy realizacji – dzięki nim swobodnie przejdziesz przez każdą część tworzenia mebli. Poradniki opatrzyliśmy licznymi grafikami, które dokładnie obrazują poszczególne etapy tworzenia mebli. Dzięki elementom graficznym i precyzyjnym opisom nie będziesz mieć problemu ze skonstruowaniem własnych mebli na wymiar, a efekty na pewno Cię zadowolą. Oprócz tego na samym końcu znajduje się kilka stron przeznaczonych na indywidualne zapiski i notatki czytelnika, które dają Ci możliwość zebrania wszystkich istotnych informacji lub spostrzeżeń w jednym miejscu.