Oświetlenie 

Oświetlenie

Oświetlenie nie jest zwykłym elementem wyposażenia, odgrywa ono duże znaczenie – w pochmurne dni, wieczorami i nocami nie tylko zapewnia jasność, lecz także wpływa na nastrój panujący we wnętrzu. Światło o zimnej barwie pobudzi do działania, zaś te o ciepłej zachęci do relaksu. Poznaj więc pełną ofertą lamp sufitowych, podłogowych, ściennych i biurkowych i zwiększ komfort panujący we wnętrzu swojego domu!

Jak wybrać właściwe oświetlenie do domu?

W Fabryce Mebli oferujemy różne modele lamp, które dopasujesz do swojej wizji domowego wyposażenia. Zanim zdecydujesz się na dane oświetlenie, weź pod uwagę:

  • lokalizację, w których możliwy jest montaż lamp lub ich ustawienie,

  • ilość potrzebnego we wnętrzu światła,

  • dopasowanie oświetlenia do stylu wnętrza,

  • normy bezpieczeństwa w przypadku oświetlenia łazienkowego,

  • poziom zużycia energii i żywotność w przypadku oświetlenia LED.

Lampy biurkowe

W Fabryce Mebli oferujemy różnorodne modele lamp biurkowych – zarówno przeznaczonych do eleganckich gabinetów, jak i uczniowskich pokojów. W naszym sklepie online znajdziesz oświetlenie w rozmaitych kolorach i formach. Oferujemy nie tylko lampy o intensywnych i odważnych odcieniach, lecz także bardziej stonowanych. Ponadto proponowane modele przybierają rozmaite formy – geometryczne, minimalistyczne oraz dekoracyjne. Znajdziesz u nas między innymi niebanalną lampę z podstawą w postaci królika pasującą do wnętrz glamour oraz z podstawą z litego orzecha włoskiego idealną do wnętrz wykorzystujących naturalne materiały.

Lampy podłogowe

Wśród lamp podłogowych w Fabryce Mebli znajdują się zarówno propozycje dla osób ceniących minimalistyczne rozwiązania, jak i poszukujących modeli o efektownym designie. Ciekawym modelem jest Tiffany, której kształt przypomina drzewo z liśćmi w formie piór. Lampa idealnie wpasuje się we wnętrze zaaranżowane w stylu glamour lub art déco. Możesz zdecydować się na dany produkt, biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia i jego przeznaczenie. Inny model sprawdzi się w przypadku oświetlenia dekoracyjnego i dodatkowego, a inny – głównego.

Lampy ścienne

W naszym sklepie online oferujemy również lampy ścienne o różnych formach i kolorach. Tego rodzaju oświetlenie spełni oczekiwania tych osób, które traktują je przede wszystkim jako dodatkowe, dekoracyjne źródło światła. Lampy możesz umieścić nad łóżkiem, sofą, biurkiem lub komodą. Doskonale rozjaśnią one również korytarz i przedpokój oraz stworzą nastrojowy klimat wieczorami na tarasie.

Lampy sufitowe

Sufitowe lampy najczęściej pełni funkcję głównego oświetlenia miejsca. Rzadko bywają jedynie dekoracyjne, nie używa się ich również jako źródła światła tworzącego nastrój lub sprzyjającego relaksowi. Podczas wyboru lampy sufitowej szczególnie weź pod uwagę wymiary pomieszczenia – najczęściej bowiem od tego rodzaju oświetlenia wymaga się rozjaśnienia całego wnętrza, a nie jedynie wybranej strefy. W związku z tym lampa powinna zapewniać oświetlenie o odpowiedniej mocy – inne w przypadku jej przeznaczenia do pracy, a inne – do odpoczynku. W Fabryce Mebli znajdziesz różne modele sufitowego oświetlenia – bez względu na to, w jakim stylu urządzasz wnętrze, możesz wybrać dopasowaną do danego wystroju lampę. Oferujemy zarówno modele odpowiednie do domu lub mieszkania, jak i biura, gabinetu kosmetycznego lub fryzjerskiego oraz salonu SPA.

Lampy wiszące

W naszym sklepie online proponujemy również lampy wiszące, które dopasujesz do interesującego Cię wystroju pomieszczenia. Oferujemy nie tylko modele minimalistyczne, lecz także dekoracyjne, przyciągające uwagę i nadające się do umieszczenia w eleganckim salonie SPA. Wśród naszych wiszących lamp znajdziesz oświetlenie o ciekawych, geometrycznych formach, wyposażone w dużą liczbę punktów świetlnych i zapewniających maksymalną jasność wnętrzu, a także ozdobione połyskującymi kryształkami. Dzięki szerokiej ofercie możesz zdecydować się na najlepszą dla siebie lampę, biorąc pod uwagę styl wnętrza, jego metraż i przeznaczenie. Proponowane w Fabryce Mebli modele sprawdzą się zarówno w domu lub mieszkaniu, jak i publicznych obiektach. Znajdziesz wśród nich bowiem nie tylko oświetlenie o niewielkim rozmiarze, lecz także charakteryzujące się wyjątkowo dużymi wymiarami i odpowiednie do umieszczenia w salonie kosmetycznym o dużym metrażu. Jeśli szukasz oszczędnych rozwiązań, zainwestuj w żarówki LED-owe, które cechują się wysoką energetyczną wydajnością, długim czasem użytkowania i i równomiernym oświetleniem pomieszczenia.

Zapraszamy do wyboru oświetlenia w naszym sklepie online każdą osobę, która urządza wnętrze swojego domu czy gabinetu!