Fronty , cokoły, maskownice, formatki, wieńce LED 

Fronty szafek, cokoły, formatki, wieńce LED

W Fabryce Mebli oferujemy fronty szafek, które mają decydujący wpływ na styl wnętrza i panujący w nim nastrój. Innymi elementami wykończenia mebli są cokoły, formatki i wieńce ledowe. Wszystkie te produkty zestawione razem budują wrażenie spójnego lub – w przypadku ich niewłaściwego dobrania – chaotycznego wnętrza.

Cokoły do mebli kuchennych

Cokół kuchenny jest dodatkowym elementem wykończenia kuchni. Nie zwraca na siebie uwagi, ale bez niego meble kuchenne nie wyglądają tak atrakcyjnie, jak tego oczekujemy od nowych produktów. Cokół do mebli kuchennych wykonany jest z takiego samego materiału jak korpusy i fronty i zasłania nóżki mebli. Co ważne – łatwo można go zdemontować, a następnie ponownie zamontować. Każdy cokół pod szafki kuchenne z naszej Fabryki Mebli jest estetycznie wykończony i podkreśla walory zabudowy kuchennej. Umożliwia też wygodne z nich korzystanie. Podczas zamawiania mebli na wymiar warto pamiętać, że cokół do szafek kuchennych powinien mieć odpowiednią wysokość, część klientów bowiem decyduje się na nieco wyższe ustawienie szafek. Polecamy także cokoły kuchenne pod szafki z AGD, które gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza.

Fronty szafek kuchennych na wymiar

Bardzo ważnym elementem, który wpływa na wygląd zabudowy kuchennej, jest front szafek kuchennych na wymiar. Mogą one otwierać się na różne sposoby. Polecamy te wykonane na wymiar z klasycznymi, wysokiej klasy zawiasami, a także podnoszone i łamane. Zamykane szafki nie tylko pozwalają schować wszelkie kuchenne naczynia, artykuły spożywcze i akcesoria, lecz także zabezpieczyć je przed osadzaniem się tłustego kurzu, który w kuchni niestety jest częstym problemem. Wykonujemy fronty szafek kuchennych na wymiar do każdej kuchni, także tej, która nie była zamawiana wcześniej w naszym sklepie. W ten sposób pozwalamy klientom na szybką odmianę wnętrza za sprawą nowych drzwiczek kuchennych. Nasze fronty szafek kuchennych znakomicie nadają się także do montażu na AGD: na lodówce czy zmywarce, jeśli klient zdecydował się na zakup urządzenia pod zabudowę. Dzięki odpowiednio dobranym frontom pomieszczenie zyska estetyczną spójność.

Maskownice do mebli kuchennych na wymiar

Żeby zamówiony zestaw kuchenny zawsze prezentował się nienagannie, polecamy także maskownice do mebli kuchennych. Podobnie jak wszystkie inne elementy kuchni na wymiar z naszej Fabryki Mebli tak maskownice do mebli kuchennych dostępne są w wybranym przez klienta rozmiarze i kolorze. Dzięki nim perfekcyjnie wykończysz zestaw mebli kuchennych zrobionych na wymiar, zarówno jeśli chodzi o szafki górne, jak i dolne.

Formatki do zabudowy kuchni

W Fabryce Mebli proponujemy wszystko, co jest potrzebne, by estetycznie i funkcjonalnie urządzić wnętrze. Po ustawieniu wszystkich elementów zabudowy może się okazać, że między szafkami znajduje się niewielka, pusta przestrzeń, która nie najlepiej się prezentuje. Poza tym jest na tyle mała, że nie da się w jej miejscu ustawić żadnej szafki. W takiej sytuacji przyda się formatka, która zasłoni nieestetyczną przestrzeń i zbuduje wrażenie spójnej zabudowy kuchennej. Ten niepozorny element mebli powinien być wykonany z tego samego materiału co pozostałe części i mieć ten sam kolor.

Wieńce LED jako dodatkowe oświetlenie

Wieniec LED to typ panelu świetlnego, wewnątrz którego znajdują się taśmy ledowe. Użyjesz go, by doświetlić blat kuchenny i przygotować posiłki w doskonale oświetlonym wnętrzu. W Fabryce Mebli proponujemy wieńce LED wykonane z doskonałych materiałów. Przetrwają one długie lata użytkowania.

Spersonalizuj meble na wymiar z naszym kreatorem

W Fabryce Mebli zaplanujesz design szaf na wymiar, korzystając z naszego kreatora 3D. Dzięki konfiguratorowi stworzysz meble, które będą doskonale odpowiadały Twoim potrzebom. Dopasujesz fronty szaf, określisz materiał wykonania, liczbę półek i ich wymiary.

Jeśli szukasz elementów, które uzupełnią Twoje meble pod względem designu i funkcjonalności, sprawdź ofertę Fabryki Mebli.