Szafki kuchenne górne na wymiar 

Optymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni w kuchni jest bardzo ważne. W miejscu, w którym się gotuje i gdzie gorąca para wodna powoduje szybsze osadzanie się kurzu na naczyniach, akcesoriach i spożywczych produktach, lepiej zainwestować w pakowne szafki kuchenne górne niż w otwarte półki. Górne szafki kuchenne z naszej fabryki mebli na wymiar posiadają nowoczesne, praktyczne rozwiązania w postaci klasycznych drzwiczek, drzwi uchylnych czy łamanych. Każda szafka kuchenna górna wyposażona jest w trwałe okucia, które gwarantują cichy domyk i długowieczność elementów ruchomych.

Szafki kuchenne górne narożne

W kuchni o nieregularnym kształcie w układzie litery U, L czy C, ważne jest optymalne wykorzystanie przestrzeni na ścianach. Tak jak produkujemy szafki narożne dolne, tak i dostępne są naszej fabryce mebli szafki narożne górne kuchenne. Szafka kuchenna narożna górna ścięta pod kątem 45 lub 90 stopni pozwala na schowanie naczyń i produktów spożywczych oraz na dopasowanie ciągu szafek bez miejsc niezagospodarowanych. Proponujemy szafki kuchenne górne narożne do kuchni nowoczesnych, minimalistycznych, klasycznych czy retro, w wybranym kolorze i wyprodukowane z wysokiej jakości elementów drewnianych. Każda szafka narożna kuchenna górna może zostać dopasowana do wymiarów pomieszczenia, co jest bardzo ważne zwłaszcza dla tych klientów, którzy mają kuchnię na poddaszu albo wyjątkowo niewielką przestrzeń do gotowania.

Różne funkcje szafki górnej

Szafki kuchenne górne, jeśli są zamontowane zgodnie z instrukcją obsługi, znoszą bardzo duże obciążenia, dlatego znakomicie sprawdzają się jako miejsce do przechowywania naczyń. Niektóre szafki górne mają budowę, która umożliwia ukrycie w nich okapu kuchennego albo ociekacza zawieszonego nad zlewozmywakiem. Klasyczna szafka górna posiada też półki i może być zamykana tradycyjnymi drzwiczkami, drzwiczkami łamanymi lub unoszonymi do góry. Wykonujemy dla klientów naszej fabryki mebli górne szafki kuchenne, które umożliwiają optymalne zagospodarowanie nawet niewielkiej przestrzeni kuchennej.