Kategorie

Wyspowe

Okap kuchenny GLOBALO Cylindro Isola 39.7 Miedź Mat

CYLINDRO_ISOLA_39_7_MIEDZ_MAT

4999,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis:

Opis: klasa energetyczna B, wyspowy, szer. 39 cm, sterowanie klawiszami Soft-Touch, zakres prędkości: 3 biegi + boost, wydajność max. 742 m3/h, głośność min. 46 dB, wykonanie: stal szlachetna lakierowana na kolor miedzi, oświetlenie POWER LED 4 x 2 W. Linia GLOBALO Exclusive

Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Cylindro Isola 39.7 Miedziany Mat
Cylindryczny okap wyspowy to efektowne urządzenie, dzięki któremu wyspa kuchenna będzie nie tylko ozdobą pomieszczenia, ale również komfortową powierzchnią roboczą, znakomicie przystosowaną do przygotowywania posiłków.

Maksymalna wydajność: 742 m3/h
Klawisze Soft-Touch
Cicha praca: min. 46 dB

Funkcjonalności:

Okap wyspowy Cylindro Isola 39.7 Miedziany Mat to urządzenie, które dostępne jest zarówno jako wyciąg, jak i jako pochłaniacz. Wyciąg odprowadzi zassane powietrze oraz parę wodną na zewnątrz pomieszczenia. Może on być zastosowany jedynie w przypadku, gdy kuchnia posiada podłączenie do kanału wentylacyjnego. Pochłaniacz natomiast oczyści powietrze i wtłoczy je z powrotem do pomieszczenia.
Okap wyspowy posiada filtr aluminiowy, a w przypadku działania jako pochłaniacz - można go także wyposażyć w filtr węglowy. Filtr aluminiowy to podstawowy element wyposażenia okapu - oczyszcza on powietrze z tłustych cząsteczek, dzięki czemu nie osiadają one na powierzchni sprzętów kuchennych i mebli. Natomiast filtr węglowy (trzeba zakupić go oddzielnie) oczyszcza powietrze z zapachów.
Urządzenie wyróżnia się cichą pracą (minimalna głośność to zaledwie 46 dB).
Komfortowe oświetlenie typu Power LED zapewnia dobre warunki do przygotowywania posiłków. Barwa oświetlenia po włączeniu - 4200K. Regulacja temperatury barwy światła od 2900K do 6300K.
3 stopnie prędkości oraz funkcja boost pozwalają na idealne dostosowanie szybkości odprowadzania powietrza do aktualnych warunków panujących w kuchni.
Sterowanie odbywa się za pomocą klawiszy Soft-Touch, a panel wyposażono dodatkowo w wyświetlacz LED.
Pracę urządzenia wspomaga wyłącznik czasowy, który pozwala nam na ustawienie czasu (10-90 minut), po którym okap ma zakończyć pochłanianie oparów.

Regulacja barwy światła – instrukcja
Aby dostosować barwę światła okapu, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:
Aktywacja trybu regulacji:
Przytrzymaj jednocześnie klawisze " - " oraz " ???? " aż zobaczysz, że na wyświetlaczu miga litera: "L". Oznacza to, że tryb regulacji jest aktywny.
Zakres barw:
od 2900K do 6300K
Regulacja barwy:
Jednorazowe naciśnięcie klawisza " + " lub " - " zmieni barwę o 10%,
Przytrzymanie klawisza umożliwia płynną regulację barwy.
Zapisanie ustawień:
Aby zapisać dokonane zmiany, naciśnij klawisz " ???? ". Ustawienia zostaną zapisane automatycznie, jeżeli po 20 sekundach nie podejmiesz żadnej akcji.
Kolor miedziany:
Miedziany kolor okapu w zależności od barwy i intensywności oświetlenia w kuchni może przybierać różny odcień miedzi. Obydwie okrągłe maskownice (górna i dolna część) są malowane w tym samym czasie i tym samym kolorem. Górna maskownica posiada mniejszą średnicę niż dolna część okapu, co może powodować inne odbicie światła i dawać złudzenie innego odcienia koloru.
Przeznaczenie:
Okap ten przeznaczony jest do montażu nad wyspą kuchenną. Można go również zaaranżować jako okap przyścienny montując go do sufitu blisko ściany.

Materiały:
Do produkcji okapu wyspowego Cylindro Isola 39.7 Miedziany Mat zastosowano stal szlachetną (Inox), która została pomalowana na kolor miedzi.

Id produktu

Id198#

Pliki do pobrania

Wymiary

Wysokość 86,5-116,5 cm
Głębokość 39
Waga paczki 24 kg
Wymiary paczki 90 × 54 × 90 cm
Waga okapu 18 kg
Szer. zabudowy 39 cm
Filtr aluminiowy wielowarstwowy, wzmacniany
Filtr węglowy kaseta CSC 306 (opcjonalnie)
Sterowanie elektroniczne klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LED
Średnica wylotu fi 15 cm
Timer 10-90 minut
Wykonanie stal inox lakierowana na kolor miedzi
Zakres prędkości 3 + boost
Kup dodatkową gwarancję: gwarancja 2 lata (+270 zł)
Tryb pracy pochłaniacz, wyciąg
Typ okapu Wyspowy
Kolor okapu mat, miedziany
Wydajność min. 312 m3/h
Wydajność max 537 m3/h
Wydajność boost 742 m3/h
Głośność min. 46 dB
Głośność max 61 dB
Głośność boost 66 dB
Klasa energetyczna Klasa B
Moc silnika 275 W
ID PRODUKTU 198
Oświetlenie POWER LED 4 x 2 W
Turbina zewnętrzna okap może pracować z turbiną zewnętrzną