Szafy regały na wymiar 

Szafy i regały na wymiar

Szafy na wymiar są najlepszym rozwiązaniem w sypialniach, garderobach, pokojach gościnnych i przedpokojach, zwłaszcza wtedy, kiedy liczy się optymalne zagospodarowanie wolnej przestrzeni. Regały do garderoby czy szafy do przedpokoju na wymiar wykonywane przez naszą firmę pozwalają na schowanie ubrań, domowych tekstyliów i innych przedmiotów, które warto mieć pod ręką, ale niekoniecznie na wierzchu.

Szafy do przedpokoju na wymiar

Proponujemy klientom szafy wolnostojące oraz szafy wnękowe na wymiar. W zależności od potrzeb możemy wyposażyć je w półki, wieszaki, drążki, szuflady i inne akcesoria, które pozwalają na praktyczne przechowywanie. Wśród licznych mebli użytkowych oferujemy także te do przedpokoju. Szafa do przedpokoju na wymiar umożliwi schowanie butów, kurtek, kapeluszy czy parasola, a pomieszczenie pozostawi w idealnym porządku. Tego typu meble sprawdzają się w każdym wnętrzu: małym i nieustawnym, przestronnym oraz ze ścianami pod skosem. Są znakomitą alternatywą dla produktów z sieciówek czy sklepów z gotowymi meblami. Nie dość, że szafy na wymiar są wykonane z doskonałą precyzją i z najlepszych dostępnych komponentów, to dodatkowo nigdy nie są za duże ani za małe. Idealnie dopasowują się do wolnej przestrzeni w pomieszczeniu.

Pawlacz do przedpokoju na wymiar

Chcesz zagospodarować miejsce pod sufitem w korytarzu, przejściu między pomieszczeniami, łazience lub sypialni? Możesz więc zdecydować się na pawlacz. Jest to model szafki, którą umieścisz właśnie pod samym sufitem, dzięki czemu wykorzystasz przestrzeń, która zazwyczaj bywa niewykorzystana. Pawlacz na wymiar szczególnie sprawdzi się we wnętrzach o niewielkim metrażu. Półki umieszczone pod sufitem w przedpokoju, łazience lub sypialni możesz skonfigurować samodzielnie, używając naszego kreatora. Dzięki takiemu dokładnemu dostosowaniu wymiarów pawlacza do rozmiarów wolnej przestrzeni pod sufitem optymalnie wykorzystasz dostępne miejsce.

Regał na wymiar

Miłośnicy książek i nienagannego porządku mogą wreszcie optymalnie urządzić salon, biblioteczkę, gabinet, pokój dziecka lub sypialnię. Regał na wymiar zapewni wystarczająco dużo miejsca do przechowywania domowych pamiątek, czasopism i oczywiście ulubionych książek. Regał na książki na wymiar pozwala na przechowywanie przedmiotów nawet w niewielkich i nieustawnych pomieszczeniach, z zapewnieniem dostępu do każdej półki. Nie brakuje też modeli, które zawierają poręczne, głębokie szuflady z cichym domykiem. Cena regału na wymiar zależy od wielkości mebla, wybranych materiałów i liczby półek, dlatego zachęcamy, by szukając regału na wymiar, skontaktować się z obsługą naszej Fabryki Mebli. Regały na książki na wymiar spersonalizujesz samodzielnie, posługując się prostym planerem, który określa także ostateczną cenę gotowego regału według podanych wymiarów.

Spersonalizuj swoje meble z pomocą specjalistów

Regał do garderoby, pawlacz do przedpokoju czy szafkę wolnostojącą na wymiar dopasujesz do charakteru danego wnętrza i jego wymiarów z pomocą naszych specjalistów. Wiemy, że nie każdy może mieć ochotę i odpowiednią ilość czasu do tego, by zająć się konfiguracją mebli. Wiele osób woli też powierzyć stworzenie garderoby, regałów pod skosy czy szafy wolnostojącej na wymiar specjalistom, a samemu zająć się tym, czym zajmuje się najlepiej na co dzień, na przykład we własnej pracy. Jeśli Ty również należysz do takich osób, usługa personalizacji mebli będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Garderobę czy szafy do przedpokoju tworzymy według przesłanych wymiarów wnętrza. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dokładnie dobrać meble do pomieszczenia. Zleć więc personalizację szaf naszym specjalistom i bądź pewny ich jakości. W Fabryce Mebli:

  • precyzyjnie ustalamy koszty szaf na wymiar,

  • tworzymy dopasowany do Twoich potrzeb mebel,

  • wykonujemy atrakcyjne pod względem designu i praktyczne meble,

  • dopasowujemy szafy na wymiar nie tylko do łatwych w aranżacji wnętrz, lecz także do trudnych.

Wybierając nasze usługi, masz pewność, że stworzymy dokładnie takie regały do garderoby lub na książki pod skosem, których potrzebujesz.

Szafy do salonu na wymiar, regały do garderoby, głębokie szafy wnękowe czy pawlacze – wszystkie te elementy wyposażenia znajdziesz w Fabryce Mebli. Ponadto dobierzesz ich parametry w zgodzie ze swoimi potrzebami, wymiarami wnętrza i jego charakterem. Jeśli więc aranżujesz pomieszczenia w swoim domu lub mieszkaniu bądź biuro, nie zwlekaj i wybierz szafy i regały na wymiar o doskonałej jakości.