Szafki kuchenne dolne na wymiar 

Ergonomiczna kuchnia powinna posiadać szereg dolnych szafek kuchennych, w których montowane są urządzenia do gotowania oraz chowane produkty spożywcze i naczynia. Szafki kuchenne dolne, wykonane z trwałych materiałów, opierają się zmiennym temperaturom i parze wodnej, wyglądają efektownie, a regulowane nóżki umożliwiają ustawienie blatu na wybranej wysokości. Meble kuchenne dolne dostępne są w różnego rodzaju kolorach i wzorach, dlatego dobrać je można do kuchni klasycznej, minimalistycznej i rustykalnej, tworząc wyjątkowe wnętrze w kuchni oddzielnej lub w kuchennym aneksie.

Szafki kuchenne dolne z szufladami

Szafki dolne z szufladami ułatwiają organizowanie przestrzeni i zapewniają utrzymanie porządku w kuchennych akcesoriach. Oferowane przez naszą fabrykę szafki kuchenne dolne z szufladami posiadają niezwykle cenione za swoją trwałość okucia i cichy system domykania, dzięki czemu zamykają się płynnie, bez charakterystycznego dla tanich i tradycyjnych systemów stuku. Każda szafka kuchenna dolna z szufladami może być złożona z kilku szuflad lub łączyć zalety szafki z półkami oraz szufladami. Oczywiście szafki kuchenne dolne z szufladami można znakomicie dopasować do szafek dolnych z klasycznymi drzwiczkami lub z koszami cargo, tworząc spójny zestaw mebli kuchennych.

Szafki kuchenne dolne narożne

W kuchniach o łamanym kształcie, np. litery U, C, L, nie można zapomnieć o zamówieniu szafki narożnej kuchennej dolnej. Szafka narożna kuchenna dolna pozwala na ustawienie mebli w jednym ciągu i optymalne wykorzystanie każdego narożnika. W naszej fabryce nie brakuje szafek narożnych kuchennych dolnych, w których zmieści się np. obrotowy kosz cargo albo na której zamontować można zlewozmywak. Szafki kuchenne dolne narożne są niezwykle pakowne, dlatego warto z nich korzystać zarówno w oddzielnych kuchniach, jak i salonach z aneksem kuchennym. Każda szafka kuchenna dolna narożna dostępna jest w wielu kolorach i może być wykonana z wybranego przez klienta materiału, dzięki czemu idealnie będzie pasować do innych mebli z zestawu. Od decyzji naszego klienta zależy, czy szafka narożna kuchenna dolna będzie złamana pod kątem 45 stopni, czy 90 stopni.