Szafy i regały na wymiar 

Szafy na wymiar są najlepszym rozwiązaniem w sypialniach, garderobach, pokojach gościnnych i przedpokojach, zwłaszcza wtedy, kiedy liczy się optymalne zagospodarowanie wolnej przestrzeni. Szafy na wymiar wykonywane przez naszą fabrykę mebli, pozwalają na schowanie ubrań, także tych wiszących, domowych tekstyliów i innych przedmiotów, które warto mieć pod ręką, ale niekoniecznie na wierzchu.

Szafa do przedpokoju na wymiar

Proponujemy klientom szafy wolnostojące oraz szafy wnękowe na wymiar. W zależności od potrzeb możemy wyposażyć je w półki, wieszaki, drążki, szuflady i inne akcesoria, które pozwalają na praktyczne przechowywanie. Wśród licznych mebli użytkowych oferujemy także te do przedpokoju. Szafa do przedpokoju na wymiar umożliwi schowanie butów, kurtek, kapeluszy czy parasola, a pomieszczenie pozostawi w idealnym porządku. Szafy na wymiar sprawdzają się w każdym wnętrzu: małym i nieustawnym, przestronnym, ze ścianami pod skosem. Są znakomitą alternatywą dla mebli z sieciówek czy sklepów z gotowymi meblami. Nie dość, że wykonane są z doskonałą precyzją i z najlepszych dostępnych komponentów, to dodatkowo szafy na wymiar nigdy nie są za duże, ani za małe, idealnie dopasowują się do wolnej przestrzeni w pomieszczeniu.

Regał na wymiar

Miłośnicy książek i nienagannego porządku mogą wreszcie optymalnie urządzić salon, biblioteczkę, gabinet, pokój dziecka lub sypialnię. Regał na wymiar zapewni wystarczająco dużo miejsca do przechowywania domowych pamiątek, czasopism i oczywiście ulubionych książek. Regał na książki na wymiar pozwala na przechowywanie nawet w niewielkich i nieustawnych pomieszczeniach, z zapewnieniem dostępu do każdej półki. Nie brakuje też modeli, które zawierają poręczne, głębokie szuflady z cichym domykiem. Cena regału na wymiar zależy od wielkości mebla, wybranych materiałów, liczby półek, dlatego zachęcamy, by szukając regału na wymiar, skontaktować się z obsługą naszej fabryki mebli. Regały na książki na wymiar można zaprojektować samodzielnie, posługując się prostym planerem, który także określa ostateczną cenę gotowego regału według podanych wymiarów.