Szafki kuchenne na wymiar 

Szafki kuchenne na wymiar są doskonałym pomysłem na wyposażenie kuchni w mieszkaniu lub w domu, zarówno tej oddzielnej, jak i w formie aneksu kuchennego. Dzięki szerokiej gamie szafek kuchennych górnych i dolnych, blatów, korpusów i dodatków szafki do kuchni na wymiar prezentują się znakomicie oraz pozwalają na wygodne korzystanie ze wszystkich urządzeń, półek, koszy, szuflad i innych rozwiązań, które klient może samodzielnie dopasować. Każda szafka kuchenna na wymiar z oferty naszej fabryki mebli jest wykonana niezwykle starannie, z najlepszych dostępnych materiałów, idealnie pod określone oczekiwania klienta.

Szafki kuchenne górne na wymiar

Szafki kuchenne górne przede wszystkim służą do przechowywania zastawy stołowej i produktów spożywczych, muszą być pakowne, ale i dostępne dla osób o różnym wzroście. Nasze szafki kuchenne górne na wymiar posiadają wszelkie udogodnienia w postaci cichego domyku i różnego rodzaju zawiasów. Górne szafki kuchenne mogą otwierać się tradycyjnie, do góry, łamać się w połowie, mogą być wykonane z pełnej płyty lub przeszklone. Każda szafka kuchenna górna dopasowana jest idealnie do rozmiarów szafki dolnej i urządzeń kuchennych, z których korzysta się w każdej kuchni.

Szafki kuchenne dolne na wymiar

Szafki kuchenne dolne pozwalają na optymalne zagospodarowanie przestrzeni i pochowanie garnków, patelni, produktów spożywczych, małych urządzeń gospodarstwa domowego. Dolne szafki kuchenne zamawiane na wymiar mogą mieć wyższe lub niższe cokoły, dzięki czemu blat kuchenny można zamontować tak, by był wygodny dla osoby niskiej albo wysokiej. Meble kuchenne dolne z klasycznymi frontami otwieranymi na boki zapewniają maksymalną wygodę korzystania z kuchni. Dzięki możliwości zamówienia na wymiar szafek kuchennych dolnych można zamontować w nich także piekarnik, zmywarkę czy podblatową lodówkę. Takie rozwiązanie jest praktyczne, bo urządzenia są łatwo dostępne, a jednocześnie gwarantują bezpieczne ich wykorzystywanie przy codziennym gotowaniu.

Słupek kuchenny na wymiar

W kuchni, zwłaszcza niewielkiej, ogromne znaczenie ma dodatkowe miejsce do przechowywania. Słupek kuchenny na wymiar zapewnia dodatkowe półki lub możliwość zamontowania koszy i urządzeń AGD od podłogi aż po kuchenny sufit. Słupek kuchenny jest więc rozsądnym rozwiązaniem, które jednocześnie pozytywnie wpływa na estetykę wykończenia pomieszczenia. Szafka słupek do kuchni może służyć do zabudowy lodówki, piekarnika i mikrofalówki. To stabilny mebel ułatwiający przyrządzanie posiłków. Każda szafka kuchenna stojąca słupek z naszej fabryki mebli, dopasowana jest idealnie do innych wybranych mebli kuchennych, a klient, korzystając z prostego planera, może zamówić mebel dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb.