Meble kuchenne na wymiar 

Meble kuchenne na wymiar to najczęściej wybierana przez klientów zabudowa kuchenna. Korpusy, fronty, dodatki, cokoły czy wieńce LED można zamówić do dowolnego pomieszczenia. Meble do kuchni na wymiar pasują zarówno do małych mieszkań, jak i przestronnych domów, do oddzielnych kuchni i do salonów z aneksem kuchennym. W wielu mieszkaniach, zwłaszcza tych na poddaszu lub niewymiarowych, meble kuchenne pod wymiar to jedyne możliwe rozwiązanie na ergonomiczne i komfortowe zaplanowanie przestrzeni do gotowania i przyrządzania posiłków. Jednocześnie kuchnia z meblami na wymiar jest wyjątkowa, niepowtarzalna, idealnie dopasowana do gustu użytkowników. Produkowane przez naszą fabrykę meble na wymiar do kuchni są nie tylko modne, ale także bardzo trwałe i pakowne, pozwalają na optymalne wykorzystanie każdej przestrzeni i wygodne gotowanie z całą rodziną.

Meble kuchenne na wymiar — cena

Jaka jest cena mebli kuchennych na wymiar? Na to pytanie nie możemy dać z góry gotowej odpowiedzi. Cena mebli kuchennych na wymiar zależy bowiem od wielu czynników: od ilości i wyglądu szafek górnych i dolnych, od tego, z jakich materiałów zostały wykonane i jaką technologią wykończone. Możemy jednak zapewnić, że koszt mebli kuchennych na wymiar zawsze jest adekwatny do wysokiej jakości zabudowy, która idealnie dopasowana jest nie tylko do układu wnętrza, ale także indywidualnych potrzeb klienta. Chcesz wiedzieć, ile kosztują meble kuchenne na wymiar? Skontaktuj się z obsługą naszego sklepu lub skorzystaj z naszego internetowego planera zabudowy kuchennej, w którym cena każdego elementu zabudowy kuchennej pod wymiar jest wyświetlana na ekranie.

Szafki kuchenne na wymiar

Dlaczego właściciele mieszkań najczęściej decydują się na szafki kuchenne na wymiar? Każde wnętrze ma inną powierzchnię, różne wymiary i przyłącza, dlatego szafki do kuchni na wymiar najłatwiej do nich dopasować, pamiętając o zasadzie utrzymania tzw. trójkąta roboczego. Dzięki możliwości samodzielnego zaprojektowania kuchni można wybrać każdą szafkę na wymiar, jaka jest niezbędna podczas prac kuchennych, dostosować ją do potrzeb mieszkańców domu i do tego, czy preferują styl minimalistyczny, klasyczny, czy na przykład prowansalski. Takich możliwości nie daje żaden gotowy zestaw kuchenny, a szafki kuchenne na wymiar gwarantują, że każdy centymetr powierzchni kuchni lub aneksu zostanie optymalnie wykorzystany. Szafki na wymiar polecamy do kuchni na poddaszach, do kuchni bardzo małych, dużych, do tych w domach, mieszkaniach, a nawet kempingowych domkach czy biurach. Pomagamy w doborze mebli kuchennych na wymiar, a prosty planer umożliwia samodzielne zaprojektowanie każdego wnętrza.