Wyspowe

Okap kuchenny LANILIA Wereniso Isola 39.1 Black

WERENISO_ISOLA_39.1_BLACK

2999,00 zł

w magazynie

Opis:

Opis: klasa energetyczna A, wyspowy, szer. 39 cm, sterowanie klawiszami Soft-Touch, zakres prędkości: 3 biegi + boost, wydajność max. 715 m3/h, głośność min. 46 dB, wykonanie: stal szlachetna lakierowana na kolor czarny, oświetlenie POWER LED 2 x 5 W. Linia Lanilia

Zalety i korzyści dla użytkownika okapu LANILIA Wereniso Isola 39.1 Black
Wyjątkowy, stylowy, elegancki — Wereniso to znacznie więcej niż okap. To wyjątkowa ozdoba wnętrza, która uczyni kuchnię miejscem pełnym elegancji. Okap tuba to kwintesencja dobrego stylu i nowoczesnej technologii. Z tym urządzeniem zyskasz zachwycającą, cichą kuchnię wolną od oparów i nieprzyjemnych zapachów.

Maksymalna wydajność: 715 m3/h
Klawisze Soft-Touch
Cicha praca: min. 46 dB

Funkcjonalności:

Okap wyspowy LANILIA Wereniso Isola 39.1 Black to urządzenie, które dostępne jest zarówno jako wyciąg, jak i jako pochłaniacz. Wyciąg odprowadzi zassane powietrze oraz parę wodną na zewnątrz pomieszczenia. Może on być zastosowany jedynie w przypadku, gdy kuchnia posiada podłączenie do kanału wentylacyjnego. Pochłaniacz natomiast oczyści powietrze i wtłoczy je z powrotem do pomieszczenia.
Maksymalna wysokość okapu to 140 cm. Dzięki temu można zamontować okap w pomieszczeniach z wysokim sufitem zachowując prawidłową odległość od płyty kuchennej.
Okap wyspowy posiada filtr aluminiowy, a w przypadku działania jako pochłaniacz - można go także wyposażyć w filtr węglowy. Filtr aluminiowy to podstawowy element wyposażenia okapu - oczyszcza on powietrze z tłustych cząsteczek, dzięki czemu nie osiadają one na powierzchni sprzętów kuchennych i mebli. Natomiast filtr węglowy (trzeba zakupić go oddzielnie) oczyszcza powietrze z zapachów.
Urządzenie wyróżnia się cichą pracą (minimalna głośność to zaledwie 46 dB).
Komfortowe oświetlenie typu Power LED zapewnia dobre warunki do przygotowywania posiłków.
3 stopnie prędkości oraz funkcja boost pozwalają na idealne dostosowanie szybkości odprowadzania powietrza do aktualnych warunków panujących w kuchni.
Sterowanie odbywa się za pomocą klawiszy Soft-Touch, a panel wyposażono dodatkowo w wyświetlacz LED.
Pracę urządzenia wspomaga wyłącznik czasowy, który pozwala nam na ustawienie czasu (10-90 minut), po którym okap ma zakończyć pochłanianie oparów.

Kolor czarny:
Czarny okap wyspowy Wereniso ulokowany nad wyspą kuchenną dopełni aranżację. Sprawdzi się znakomicie w nowoczesnych wnętrzach inspirowanych najnowszymi trendami, jak również w miejscach, gdzie dominuje klasyczna elegancja.
Przeznaczenie:
Okap ten przeznaczony jest do montażu nad wyspą kuchenną. Można go również zaaranżować jako okap przyścienny montując go do sufitu blisko ściany.

Materiały:
Do produkcji okapu wyspowego LANILIA Wereniso Isola 39.1 Black  zastosowano stal szlachetną (Inox), która została pomalowana na kolor czarny. Spód okapu jest wykonany ze szkła.
 
Id produktu

Id #222

Wymiary

Wysokość 92-140 cm
Głębokość 39
Waga paczki 26 kg
Wymiary paczki 92 × 52 × 50 cm
Waga okapu 21 kg
Szer. zabudowy 39 cm
Filtr aluminiowy wielowarstwowy, wzmacniany
Filtr węglowy kaseta CSC 306 (opcjonalnie)
Sterowanie elektroniczne klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LED
Średnica wylotu fi 15 cm
Timer 15 min
Wykonanie stal lakierowana na czarno
Zakres prędkości 3 + boost
Kup dodatkową gwarancję: gwarancja 2 lata (+270 zł)
Tryb pracy pochłaniacz, wyciąg
Typ okapu Wyspowy
Kolor okapu czarny
Wydajność min. 200 m3/h
Wydajność max 405 m3/h
Wydajność boost 715 m3/h
Głośność min. 46 dB
Głośność max 65 dB
Głośność boost 74 dB
Klasa energetyczna Klasa A
Moc silnika 275 W
ID PRODUKTU 222
Oświetlenie Pasmo LED 2x5W
Turbina zewnętrzna okap może pracować z turbiną zewnętrzną