O firmie

Od 2008 roku zajmujemy się realizacją indywidualnych projektów mebli. Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie w projekty oraz otwartość na potrzeby klientów sprawiły, że cieszymy się zaufaniem, dzięki któremu stale się rozwijamy. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, co pozwala nam dostarczać produkty odznaczające się estetyką oraz dokładnością wykonania. Wysoka jakość użytych materiałów gwarantuje otrzymanie solidnych mebli, które są piękne i funkcjonalne.

Profesjonalne usługi stolarskie na miarę potrzeb

W zakresie naszych usług znajduje się produkcja półfabrykatów do mebli na wymiar. Realizujemy indywidualne zamówienia przygotowując płyty o określonych wymiarach, wykończeniu krawędzi, nawiertach i frezowaniu. Opcja konfigurowania mebli dostępna na naszej stronie pozwala samodzielnie - w szybki i prosty sposób - stworzyć meble na miarę, które mogą zostać dostarczone kurierem bądź odebrane o dowolnej porze sprzed naszej Fabryki.

Wsparcie wykwalifikowanych technologów

Fabryka Mebli dysponuje również swoim działem wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych technologów, którzy służą pomocą w przypadku zamówień niestandardowych. Pomagają oni nie tylko dobrać odpowiednie elementy dekoracyjne mebli, ale również przeprowadzają konsultacje technologiczne oraz czuwają nad produkcją zamówionych wzorów. Dzięki temu stworzenie wymarzonych mebli możliwe jest jedynie na podstawie rysunków lub opisu dostarczonego przez klienta.

Intuicyjny Konfigurator

Konfigurator mebli to prosta i intuicyjna aplikacja umożliwiająca samodzielne projektowanie i zamawianie mebli. Za jego pomocą możliwe jest stworzenie wybranych mebli o dowolnym wymiarze oraz funkcjonalności. Podgląd 3D na żywo pozwala obejrzeć projekt mebla z każdej strony oraz ocenić jego wygląd i wykończenie. Nasi klienci mogą zaprojektować meble, jakich potrzebują – my zajmiemy się resztą.

Współpraca z Fabryką Mebli to gwarancja otrzymania pięknych i solidnych mebli dopasowanych idealnie do potrzeb.

Dlaczego warto zamawiać u nas FABRYKA MEBLI

icon

Personalizacja

Wybierz meble - my wykonamy je
w każdym wymiarze specjalnie dla Ciebie.

icon

Czas

Zrealizujemy Twoje zamówienie w ekspresowym tempie nawet 14 dni roboczych.

icon

Profesjonalizm

Stawiamy na jakość. Jesteśmy
gwarantem produktów o najwyższych standardach.

icon

Prostota

Nasze wskazówki w łatwy sposób przeprowadza Cię przez montaż wymarzonych mebli.

Zobacz, jak produkujemy

Naszym głównym celem jest tworzenie wytrzymałych i niepowtarzalnych mebli, które wypełnią Państwa przestrzeń domową. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie gwarantującym wykonawstwo na najwyższym poziomie.