Nasi partnerzy

EGGER

Dlaczego płyty Egger?

Jako nowoczesna firma staramy się dobierać naszych partnerów handlowych tak, aby nie tylko spełniali nasze oczekiwania, ale przede wszystkim oczekiwania naszych klientów. Od samego początku naszej działalności na pierwszym miejscu stawiamy na jakość naszych produktów.

Kolejną kluczową cechą naszej działalności jest dbałość i zaangażowanie w pracę z klientem. To klient zawsze jest na pierwszym miejscu, czasem mimo różnych przeciwności i kosztów staramy się zaspokoić każdą potrzebę naszego kontrahenta.

Również Firma Egger charakteryzuje się wyżej wymienionymi atutami i przede wszystkim dlatego zdecydowaliśmy się na ścisłą współpracę właśnie z tą firmą. Według nas produkty marki Egger są na najwyższym poziomie, co w połączeniu z naszym nowoczesnym parkiem maszyn idealnie wpisują się w filozofię najlepszej jakości.

Firma Egger, która została założona w 1961 roku przez Fritza Egger, do tej pory pozostaje firmą rodzinną, należącą do braci: Michaela oraz Fritza Egger. Obecnie jest ona w większości krajów europejskich i ma siedemnaście fabryk w Europie. Egger funkcjonuje na polskim rynku meblowym od początku lat 90-tych. W 1995 roku Grupa otworzyła swoje biuro w Poznaniu. W czerwcu 2019 roku rozpoczęła produkcję pierwsza fabryka Egger w Biskupcu.

Zrównoważona gospodarka leśna oraz przyjazna dla środowiska produkcja są kluczowe dla Egger. Wszystkie fabryki są certyfikowane zgodnie ze standardami PEFC lub FSC. W swoich fabrykach Egger stawia na zintegrowaną produkcję materiałów drewnopochodnych i pod tym względem jest liderem na rynku. Jej efektem jest optymalne wykorzystanie drewna jako surowca – od produkcji materiałów z drewna oraz drewnopochodnych do ich przetwarzania w energię elektryczną w posiadanych przez firmę elektrowniach na biomasę. W związku z tym, że wszystkie produkty EGGER powstają z naturalnie odnawialnego drewna, są one pozbawione CO2, a tym samym, przyjazne dla środowiska.

Produkty firmy Egger to unikatowe wzornictwo oraz design na najwyższym szczeblu. Wspomniana wcześniej jakość wykonania umożliwia bardzo precyzyjne i dokładne wykonanie mebla tak aby wszystkie elementy były ze sobą spasowane idealnie. Zbita i zwarta struktura nasypu stanowiącego bazę płyty meblowej, gwarantuje bardzo mocne połączenie pomiędzy jedną a drugą formatką. Złącza kątowe czy wkręty mocujące wszystkie nasze okucia są odpowiednio zakotwiczone w każdej z formatek dzięki wspomnianej bazie.

FabrykaMebli.pl stawia tylko na sprawdzone produkty. Egger to najlepszy wybór. Nasi wymagający klienci podążając za nowoczesnym designem i najwyższą jakością, odnajdują je w płytach Egger.