Organizery 

Organizery

Chcesz lepiej zorganizować swoją domową przestrzeń? Szukasz estetycznych i praktycznych pudełek do przechowania biżuterii, kosmetyków lub naczyń? Zapraszamy więc do poznania oferty Fabryki Mebli i wyboru odpowiednich organizerów. Wśród naszych propozycji znajdziesz pojemniki na biżuterię i kosmetyki, suszarki na naczynia czy stojaki na parasole.

Organizery na biżuterię – jak wybrać?

Decydując się na konkretny pojemnik na biżuterię, weź pod uwagę kilka czynników, takich jak:

 • Przeznaczenie – zamów odpowiedni organizer w zależności od swoich potrzeb. Zastanów się nad tym, jaki rodzaj biżuterii należy do Twoich ulubionych, czy masz najwięcej kolczyków, a może bransoletek bądź pierścionków. Sprawdź wnętrze organizera i oceń, który typ ozdób można w nim przechować.

 • Wielkość – pojemnik na biżuterię musi również mieć wymiary, które umożliwiają ustawienie lub schowanie go w wybranym miejscu, w szafie, na półce lub w szufladzie.

 • Funkcjonalność – organizer powinien pozwalać na łatwe użytkowanie, zapewniać wygodny dostęp do wszystkich przechowywanych rzeczy z możliwością ich swobodnego przeglądania i układania.

 • Materiał – pojemnik na biżuterię musi być wyprodukowany z wytrzymałego i estetycznie się prezentującego materiału, na przykład naturalnego drewna.

 • Design – pudełko mieszczące biżuterię powinno również wyróżniać się eleganckim wyglądem, tym bardziej że znajdują się w nim biżuteryjne ozdoby mające za zadanie upiększenie danej osoby i jej kreacji.

W Fabryce Mebli znajdziesz między innymi organizer na biżuterię Stowit, który jest pojemnym i wyróżniającym się surowym designem pojemnikiem. Ma on wiele osobnych przegródek, które pozwalają na utrzymanie porządku. Dzięki organizerowi uporządkujesz swoje kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki oraz zapewnisz im bezpieczeństwo, chroniąc przed wzrokiem postronnych osób. Miękka, dolna powierzchnia organizera gwarantuje, że blat, na którym zostanie on ustawiony, nie ulegnie zarysowaniu. Polecamy również pudełko na biżuterię Zeta – doskonale sprawdza się ono we wnętrzach urządzonych w stylu glamour. Jego podstawa została wykonana z polirezyny będącej imitacją marmuru, a pokrywka ma postać eleganckiego, złotego pióra.

Organizery na kosmetyki – na jakie się zdecydować?

W przypadku wyboru organizerów na kosmetyki łatwo jest zachwycić się danym pudełkiem i zdecydować na jego zakup pod wpływem emocji. Ze względu na to, że obecnie można zamówić cechujące się różnym designem, wykonaniem i typem materiałów pojemniki, warto dokładniej przemyśleć decyzję. Zanim więc zdecydujesz się konkretny model, weź pod uwagę takie czynniki jak:

 • Dopasowanie do rodzaju kosmetyków – zdecyduj się na organizer wyposażony w odpowiednie przegródki i uchwyty dopasowane do przechowywania interesującego Cię rodzaju kosmetyków, na przykład podkładów, pudrów, tuszów do rzęs, szminek, lakierów do paznokci, żelów pod prysznic czy balsamów do ciała.

 • Wymiary – organizer powinien również mieć taką wielkość, by pasować do miejsca przechowywania, czyli łazienkowej szafy bądź szuflady toaletki.

 • Przeznaczenie – pojemnik może służyć do umieszczenia w nim kosmetyków do wykonywania makijażu lub kąpielowych. Pamiętaj, że oba rodzaje kosmetyków znacznie różnią się wielkością i swoimi wymaganiami pod względem przegród w organizerze.

 • Materiał – organizer powinien być wyprodukowany z wytrzymałego materiału, który cechuje się dużą odpornością na uszkodzenie. Warto zdecydować się na metalowy lub drewniany pojemnik.

 • Design – pudełko na kosmetyki musi też oczywiście przypaść do gustu korzystającej z niego osobie, wyróżniać się wyglądem dopasowanym do potrzeb użytkownika.

 • Praktyczność – pojemnik powinien cechować się łatwością użytkowania i pozwalać na dostęp do wszystkich kosmetyków, ich wygodne przeglądanie i porządkowanie.

W Fabryce Mebli polecamy między innymi organizer na kosmetyki Bellwood – wyróżnia się on nowoczesnym designem i pozwala na przechowywanie na trzech, wykończonych drewnem tacach mniejszych pojemników z kosmetykami. Wyjmowana miska doskonale nadaje się do umieszczenia pędzli do makijażu. Pojemnika Bellwood nie musisz chować w szafce czy szufladzie, bo doskonale się on prezentuje na meblowych blatach i toaletce.

Wybierz w naszym sklepie online już teraz zachwycające designem i funkcjonalne organizery na biżuterię i kosmetyki, a także wygodny podczas ociekacz na naczynia. Uczyń swoją przestrzeń bardziej uporządkowaną, by już nigdy nie poświęcać czasu na szukanie zagubionych przedmiotów, szczególnie biżuterii.