Szafki pod umywalkę podwieszane 

Szafki pod umywalkę podwieszane

W łazience nie tylko troszczysz się o swoją codzienną higienę. To także wnętrze, które doskonale sprawdza się jako miejsce relaksu po pełnym wyzwań dniu. Przygotujesz się w nim zarówno do pracy, jak i uroczystego wyjścia. Trudno wyobrazić sobie współczesną, funkcjonalną łazienkę bez szafki pod umywalkę. W górnej części mebla zamontujesz miskę umywalkową, a dolną wykorzystasz do przechowywania kosmetyków, ręczników i innych niezbędnych przedmiotów.

Szafki pod umywalkę – praktyczne i nowoczesne

Szafki podwieszane pod umywalkę prezentują się w estetyczny i minimalistyczny sposób, ponieważ nie zajmują miejsca na podłodze. Umożliwiają też umycie podłogi bez większego wysiłku. Tworzone przez nas modele solidnie przytwierdzisz do ściany – musisz jednak pamiętać o sprawdzeniu, czy w przypadku danej powierzchni jest to możliwe. Po umieszczeniu szafy na ścianie nie musisz się obawiać, że mebel spadnie i zniszczy się podczas tego upadku.

Możesz wybrać najbardziej odpowiadający sobie model. Polecamy zarówno szafkę podumywalkową z szufladami, jak i z drzwiczkami. Jeśli zamierzasz przechowywać w meblu głównie kosmetyki, zdecyduj się na wersję z szufladami. Natomiast w przypadku chemii gospodarczej i środków czystości lepiej wybierz podwieszaną szafkę pod umywalkę z drzwiczkami.

W Fabryce Mebli znajdziesz modele o różnych rozmiarach i kolorach. Do szafki możesz dobrać słupek stojący lub wiszący, by zyskać jeszcze więcej miejsca do przechowywania. Dostępne u nas fronty meblowe sprawdzą się we wnętrzach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, industrialnym, skandynawskim lub rustykalnym.

Szafka łazienkowa pod umywalkę – dlaczego warto ją wybrać?

Wolnostojąca umywalka raczej nie sprawdzi się w przypadku niewielkiej przestrzeni. Lepszym wyborem będzie szafka podwieszana pod umywalkę nablatową. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz więcej miejsca w łazience do przechowania kosmetyków i nie zajmiesz niepotrzebnie podłogi.

Powieszane szafki przede wszystkim podtrzymują umywalkę. Możesz zamontować w nich miskę umywalkową o takim rozmiarze i kształcie, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. W meblu zmieścisz wszelkie kosmetyki, produkty służące utrzymaniu czystości i ręczniki.

Na blacie szafki umywalkowej możesz ustawić mydło, szczoteczki do mycia zębów, drobniejsze kosmetyki i akcesoria, do których chcesz mieć ciągły dostęp. Mebel o odpowiednio dobranych wymiarach i designie zagwarantuje porządek w Twojej łazience, a także schludny i estetyczny wygląd. Szafki pod umywalki podwieszane to także dobry sposób na ukrycie syfonu i pozostałych elementów, które łączą umywalkę z odpływem.

Jakie powinny być meble do łazienki?

Czym powinny wyróżniać się podwieszane szafki pod umywalkę? Materiał, z którego są wykonywane, musi cechować się odpornością na wodę i parę wodną. Dzięki temu szafce niestraszne będą warunki panujące w łazience i przetrwa ona długie lata. Ponadto w podwieszanej szafce muszą zmieścić się potrzebne rzeczy, takie jak kosmetyki i tekstylia. Kreator mebli na wymiar dostępny w naszej Fabryce pozwoli Ci ustawić najbardziej odpowiedni rozmiar szaf. Niewiele osób często decyduje się na remonty. Dlatego tak ważna jest trwałość materiałów, z których wykonuje się szafki podwieszane. Dzięki wytrzymałym surowcom przez lata zachowają one swój pierwotny wygląd i nie będą wymagały szybkiej wymiany.

Samodzielnie skonfiguruj szafki podwieszane pod umywalkę

Możesz stworzyć dokładnie dopasowane do swoich potrzeb podwieszane szafki pod umywalkę, korzystając z naszego kreatora 3D lub pomocy specjalistów. Za pośrednictwem konfiguratora określisz rozmiar mebli, wygląd ich frontów i liczbę półek. Pozostałe meble przeznaczone do aranżacji łazienki również możesz dokładnie opisać pod względem wymaganych przez Ciebie parametrów. Podaj nam wymiary i opisz swoje wymagania, a zaplanujemy zabudowę do Twojej łazienki. Z przyjemnością stworzymy spersonalizowane propozycje zgodne z Twoimi potrzebami i Twoim gustem. Tym bardziej, że konfiguracja mebli nie ma przed nami żadnych tajemnic, bo zajmujemy się nim od wielu lat. Chętnie też podejmujemy wyzwania w postaci zagospodarowania przestrzeni o niestandardowych wymiarach.

Podwieszane szafki pod umywalkę to niejedyne meble, które tworzymy w Fabryce. Z naszą pomocą możesz zadbać o spójne i trwałe wyposażenie do całej łazienki oraz innych pomieszczeń. Personalizujemy meble zarówno do przestrzeni prywatnych, jak i bardziej publicznych – firmowych. Jeśli planujesz wymianę mebli, remont lub przeprowadzkę do swojego nowego mieszkania lub domu, skontaktuj się z nami i zamów wymarzone szafy!