Okapy przyścienne Skośne

Okap kuchenny Lanilia Lonito 60.1 Black

LONITO_60_1_BLACK

839,00 zł

w magazynie

Opis: klasa energetyczna: C, przyścienny skośny, szer. 60 cm, gł. 31 cm, sterowanie push button, zakres prędkości: 3, wydajność max. 280 m3/h, głośność min. 47 dB, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana proszkowo na kolor czarny, oświetlenie POWER LED 2 x 3. Linia GLOBALO Lanilia

Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Lonito 60.1 Black
Prawdziwa perełka wśród przyściennych okapów kuchennych – Lonito 60.1 Black zachwyca oryginalną stylistyką i ponadczasowością użytych materiałów. Prezentowany przez nas model to połączenie nowoczesnej technologii, wysokiej funkcjonalności i wyjątkowego designu.

Maksymalna wydajność: 280 m3/h
Sterowanie push button
Energooszczędne oświetlenie

Funkcjonalności:

Prezentowany okap przyścienny skośny może działać w dwóch trybach. Pochłaniacz szybko i sprawnie filtruje powietrze w kuchni, natomiast wyciąg (po podłączeniu do kanału wentylacyjnego) odprowadza opary na zewnątrz.
Filtry aluminiowy i węglowy zapewniają nienaganną pracę urządzenia. Filtr aluminiowy pochłania tłuste drobiny i uwalnia sprzęty kuchenne od nieprzyjemnej w dotyku lepkiej warstwy. Natomiast filtr węglowy (CSC 306) można zamówić opcjonalnie, jeżeli urządzenie pracuje w trybie pochłaniacza (zawarte w nim cząsteczki aktywnego węgla neutralizują przykre zapachy).
Na szczególną uwagę zasługuje cicha praca sprzętu – od 47 dB – która przyczynia się do zwiększenia komfortu użytkowania pomieszczenia.
3-stopniowy zakres intensywności działania pozwalają dostosować pracę okapu do indywidualnych potrzeb.

Przeznaczenie:
Lonito 60.1 Black to klasa, styl i elegancja zestawiona z najnowocześniejszą technologią oraz wysoką funkcjonalnością. Model ten sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanej kuchni. Zadbaliśmy tutaj o każdy, nawet najmniejszy szczegół, tworząc produkt na miarę XXI wieku.

Materiały:
Połączenie stali lakierowanej na czarno, czarnego hartowanego szkła oraz matowego elementu aluminiowego pozwoliło stworzyć okap o niebanalnej stylistyce i ponadczasowym designie.

Dobrze wiedzieć!
Okap przyścienny Lonito 60.1  jest stosunkowo prosty w czyszczeniu. Do konserwacji delikatnej struktury urządzenia doskonale sprawdzi się spray marki Berner Active – do szkła.

Id produktu

Id295#

Pliki do pobrania

Wymiary

Wysokość 79 – 97 cm
Głębokość 31 cm
Waga paczki 12 kg
Wymiary paczki 64 × 39 × 40 cm
Waga okapu 8,5 kg
Szer. zabudowy 60 cm
Filtr aluminiowy wielowarstwowy, wzmacniany
Filtr węglowy kaseta CSC 306
Sterowanie mechaniczne przyciskowe, push-button
Średnica wylotu fi 15 cm
Wykonanie czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno
Zakres prędkości 3 – stopniowy
Kup dodatkową gwarancję: gwarancja 2 lata (+270 zł)
Tryb pracy pochłaniacz, wyciąg
Typ okapu Przyścienny Skośny
Wydajność min. 125 m3/h
Wydajność max 280 m3/h
Głośność min. 47 dB
Głośność max 63 dB
Klasa energetyczna klasa C
Moc silnika 115 W
ID PRODUKTU 194
Oświetlenie LED 2×3 W