Okapy przyścienne skośne

Okap kuchenny Vintio 90.2 Black

VINTIO_90.2_BLACK

1690,00 zł

Sztuk: 4

Opis:

Klasa energetyczna A, przyścienny skośny, szer. 90 cm, gł. 40 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 + boost, wydajność max. 720 m3/h, głośność min. 51 dB, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno, oświetlenie diodowe 2 x 3 W, dodatki: pilot, możliwość malowania okapu na dowolny kolor. Linia GLOBALO DesignZalety i korzyści dla użytkownika okapu Vintio 90.2 Black
Vintio 90.2 Black to okap skośny w kolorze czarnym. To piękne i energooszczędne urządzenie, które zachwyca miłośników estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań.

Maksymalna wydajność: 720 m3/h
Klasa energetyczna: A
Sterowanie dotykowe + pilot

Funkcjonalności:

Okap kuchenny Vintio 90.2 Black to designerskie urządzenie, które może działać w jednym z 2 praktycznych trybów. Tryb pochłaniacza odpowiedzialny jest za oczyszczanie powietrza, zaś tryb wyciągu za wyprowadzanie oparów poza powierzchnię budynku mieszkalnego. Wyciąg możliwy jest tylko wtedy, gdy mamy dojście do kanału wentylacyjnego.
Vintio 90.2 Black ma zamontowany wielowarstwowy filtr aluminiowy, który gromadzi tłuste związki i zapobiega tworzeniu się lepkiej warstwy na powierzchni mebli, sprzętów i kafli kuchennych. W trybie pochłaniacza można także dokupić filtr węglowy neutralizujący brzydką woń ulatniającą się z garnków podczas gotowania.
Prezentowany przez nas model okapu kuchennego posiada delikatne, a zarazem funkcjonalne oświetlenie LED. Ta stylowa iluminacja oświetli nam płytę grzewczą podczas przygotowywania kolacji, a także przyczyni się do wykreowania miłej atmosfery w czasie wieczornych rozmów w kuchni.
Funkcjonalne dotykowe sterowanie umożliwia obsługę okapu Vintio 90.2 Black koniuszkiem palca. Dodatkowo w zestawie znajduje się pilot, który pozwala na zdalną regulację ustawień.
Okap kuchenny Vintio 90.2 Black posiada 3-stopniową regulację prędkości oraz funkcję boost (335 m3/h - 810 m3/h). Ten stosunkowo szeroki zakres szybkości pochłaniania oparów pozwoli szybko i sprawnie dostosować pracę urządzenia do naszych potrzeb.
Na uwagę zasługuje również piętnastominutowy timer.

Przeznaczenie:
Okap przyścienny skośny Vintio 90.2 Black to urządzenie przeznaczone do nowoczesnych i przestronnych pomieszczeń kuchennych, w których ważny jest także wygląd AGD.

Materiały:
Całość wykonana została z cenionych przez klientów materiałów: solidnej stali oraz hartowanego szkła w kolorze czarnym.

Dobrze wiedzieć!
Proste zabrudzenia ścieramy z okapu wilgotną ściereczką. W przypadku tłustych, lepkich plam zaleca się stosowanie specjalnych sprayów marki Berner.

Id produktu

Id184#

Pliki do pobrania

Wymiary

Wysokość 87,8 – 114,3 cm
Głębokość 41 cm
Waga paczki 22 kg
Wymiary paczki 99 × 60 × 55 cm
Waga okapu 18 kg
Szer. zabudowy 90 cm
Filtr aluminiowy wielowarstwowy, wzmacniany
Filtr węglowy okrągły ASC 200 (1 kpl.) opcjonalnie
Sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED + pilot
Średnica wylotu fi 15 cm
Timer 15 min
Wykonanie czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno
Zakres prędkości 3 + boost
Kup dodatkową gwarancję: gwarancja 2 lata (+270 zł)
Tryb pracy pochłaniacz, wyciąg
Typ okapu Przyścienny Skośny
Kolor okapu czarny
Wydajność min. 310 m3/h
Wydajność max 655 m3/h
Wydajność boost 720 m3/h
Głośność min. 51 dB
Głośność max 63 dB
Głośność boost 69 dB
Klasa energetyczna Klasa A
Moc silnika 275 W
ID PRODUKTU 184
Oświetlenie LED 2×3 W
Turbina zewnętrzna okap może pracować z turbiną zewnętrzną
Dodatki pilot
Następny produkt