Projektowanie mebli

Potrzebujesz mebli na wymiar do swojego domu lub mieszkania? Chcesz, aby zostały zaprojektowane i stworzone od początku do końca przez profesjonalną, nowoczesną firmę z wieloletnim doświadczeniem? Nasza usługa projektowania mebli jest więc tym, czego szukasz! Wielu Klientów przekonało się już o jakości tworzonych przez nas produktów. Dołącz do nich i zachwyć się ponadczasowym, spersonalizowanym designem, solidnym wykonaniem i konkurencyjną ceną mebli z Fabryki Mebli!

Wybierz meble na wymiar – swojego wnętrza… i potrzeb

Stwórz swój mebel z pomocą kreatora 3D

Usługa realizowana jest tylko w oparciu o modele mebli dostępne w naszym konfiguratorze.

W naszej firmie tworzymy meble na wymiar, które spełniają potrzeby mniej i bardziej wymagających klientów. Aby szafy, regały czy biurka jak najbardziej odpowiadały Twoim oczekiwaniom oraz wymiarom wnętrza, stworzyliśmy kreator produktów 3D. Z jego pomocą samodzielnie zaprojektujesz dowolny mebel. W ramach indywidualnej konfiguracji dopasujesz wszystkie parametry szaf bądź regałów – wygląd ich wnętrza, liczbę półek, kolor frontów oraz wymiary.

Projekt Twoich mebli prosto od specjalistów

Wiemy, że nie każdy chce zgłębiać projekt mebla oraz – oczywiście – nie każdy potrafi dokładnie dopasować poszczególne wymiary do specyfiki pomieszczenia. Dlatego wprowadziliśmy do swojej oferty płatną usługę projektowania mebli w kwocie 300 zł, która zostanie odjęta od wartości zamówienia powyżej 6000 zł. W jej ramach profesjonalni projektanci stworzą meble na wymiar idealnie dopasowane do konkretnej przestrzeni.
Meble na wymiar projektujemy i tworzymy na podstawie dostarczonych przez klienta wymiarów pomieszczenia. Dzięki temu jesteśmy pewni, że będą świetnie pasowały do wnętrza. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam bez problemu dobrać idealny produkt do danego pomieszczenia.

Projektowanie mebli – ponadczasowe i estetyczne konstrukcje w Twoim domu

Meble na wymiar nie są jedynie praktycznymi produktami, które ułatwiają organizację we własnym domu, mieszkaniu czy lokalu. To również estetyczne ozdoby. Dzięki nim uzewnętrznisz swój wyjątkowy charakter. Pomogą Ci w tym niemal nieograniczone możliwości personalizacji mebli na wymiar. Dodatkowo, korzystając ze wsparcia profesjonalistów, zaaranżujesz każde pomieszczenie w jak najbardziej przemyślany sposób.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Potrzebujesz porady w kwestii wyboru odpowiedniego mebla do konkretnego wnętrza? Z przyjemnością pomożemy Ci zdecydować się na rozwiązanie skrojone na miarę Twoich oczekiwań!